Krone Finance

Krone Finance

Annab teie investeeringutele uue hoo

Logistikavaldkonnas on paindlikkus oluliseks turueeliseks. See kehtib pakutavate teenuste mahu, dispositsiooni ja eelkõige likviidsuse kohta. KRONE Finance annab teie käsutusse vahendid, mis võimaldab teil liikuvust suurendada siis, kui peate seda õigeks. Kaubaveo ja maksete spetsialistidena pakume erinevaid ning samaaegselt teie vajadustele kohandatud finantseerimislahendusi.

Liising
Liising ei mõjuta bilanssi ja suurendab teie ettevõtte likviidsust. Liisingumaksed on madalad, sest tasute liisinguobjekti abil saadud tulemist ainult investeerimiskulude selle osa, mis vastab teiepoolsele kasutusele. Liisinguperioodi lõppemisel lepite kokku, kas soovite lepingu lõpetada, liisinguobjekti tagastada või selle välja osta.

Väljaostuvõimalusega liising
Ka see variant võib olla teie jaoks väga soodne: Lepingu objekt loetakse tarnimisest alates teie põhivahendite hulka. Saate arvestada kõiki individuaalselt võimalikke amortisatsioonikulusid ja lepinguaja möödumisel kantakse omandiõigus ilma täiendavate makseteta teile üle. Lisaks sellele lihtsustavad kogu lepingu kestuse jooksul kindlaksmääratud igakuised osamaksed usaldusväärset investeeringute kavandamist.

Krediit
Teie individuaalsetest soovidest ja haagise majanduslikust kasutamisest sõltuvalt määratakse kindlaks raamtingimused, nagu lepingu kestus, individuaalne sissemakse, igakuine makse, maksete algusaeg jne. Saate kasutada kõiki individuaalselt võimalikke amortisatsioone. Lisaks sellele tagab kindlaksmääratud igakuine osamakse teile investeeringu jaoks täpse arvestusliku aluse.

Täies mahus pädevus

  • Teie rahaliste võimaluste majanduslikult soodne laiendamine
  • Paindlikud finantseerimismudelid, nagu liising, väljaostuvõimalusega liising ja investeerimiskrediit
  • Kompetentne ja ulatuslik finantseerimisalane nõustamine
  • Individuaalsed sisse- ja osamaksed
  • Kiire käitlemine
  • Põhjalikud finantseerimist, ostuobjekti ja majandusharu hõlmavad teadmised
  • Kliendile sobiv toode koos finantseerimisega

 

Nõustamine vajab isiksust
Sellepärast nõustame teid ökonoomse finantseerimise teiepoolsete võimaluste osas meelsasti ka individuaalselt. Teie kontaktisikud ei ole sealjuures mitte ainult kompetentsed finantseksperdid. Nad omavad samuti põhjalikke teadmisi finantseeritava objekti ja valdkonna kohta.