Krone Mega Liner Multos

Mega Liner Multos ja Multos Plus

Tee ühest Multos.

Selleks et saavutada sõidukipargis pikaajaline paindlikkus ja säilitada kõrge väärtus, on ideaalne, kui paigalduskõrgust saab vastavalt vajadusele kohandada. Just selle eest hoolitsebki Multos – sest selle katuse kõrguse reguleerimise abil on võimalik muuta haagise paigalduskõrgust vastavalt veoki külgehaakimiskõrgusele. Seega peetakse alati kinni maksimaalselt lubatud kogukõrgusest.

Üks haagis kõigi vedukite jaoks - täna 1150 mm külgehaakimiskõrgusega veok, tulevikus 965 mm kõrgusega megamasin – haagise kasutuspiirid on seal, kus võidakse ületada seadusega lubatud sõiduki kogukõrgust. Siin avab Multos uusi võimalusi, sest katuse kõrguse reguleerimise ümberehituse kaudu võib saavutada 2700 kuni 3000 mm sisekõrguse. Oluline eelis transpordiettevõttele: haagist saab sellisel viisil kasutada kõigi levinud veokitega, mille külgehaakimiskõrgus on 965, 1050 ja 1150 mm – sõidukipargi maksimaalse paindlikkuse saavutamiseks. Seega saab haagist rakendada mitmekülgselt ja ka edasimüügiväärtuse jaoks avanevad paremad tulevikuväljavaated.

Paindlik kõrguse reguleerimine - juba sõidukõrguse reguleerimise tavalise talitlusviisiga saab Mega Lineri katust 3000 mm sisekõrguselt langetada kolmeastmeliselt kuni 150 mm võrra. Multos on nihutusüksuse täiendavate adapterite abil veel 150 mm võrra madalamale seadistatav, kui haagis tuleb kinnitada 1150 mm külgehaakimiskõrgusega standardse sadulvedukiga.

The advantages at a glance

  • Haagis kõigi vedukite jaoks.
  • Paindlik kõrguse reguleerimine.
  • Võimalik on kiire ümberehitus Multos Plus ümberseadistuskomplektiga.
  • Paindlik sõiduk, mis vastab tänu muutmiskomplektile suuremale nõudlusele kasutatud kaupade turul.
  • Kõrgem edasimüügiväärtus.

More options

Do you have questions?

Please use the contact form Contact form
Or find a contact person in your area