Krone Mega Liner Multos

Mega Liner Multos un Multos Plus

No viena iegūsti Multos

Lai kravas transportlīdzekļu parkam radītu ilgtspējīgu elastību un saglabātu tā vērtību, ir ideāli, ja virsbūves augstumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām. Tieši par to rūpējas Multos – jumta augstuma regulēšanas funkcija ļauj mainīt puspiekabes virsbūves augstumu atbilstoši attiecīgā vilcēja piekabināšanas augstumam. Tādējādi tiek ievērots maksimāli atļautais kopējais augstums

Viena puspiekabe visiem vilcējiem – šodien vilcējs ar piekabināšanas augstumu (PA) 1150 mm, rīt milzu mašīna ar augstumu 965 mm – puspiekabes izmantošanas robežas rodas tur, kur var tikt pārsniegts likumā noteiktais maksimālais transportlīdzekļa kopējais augstums. Šādiem gadījumiem Multos sniedz jaunas iespējas, jo ar jumta augstuma regulēšanas funkciju var iegūt virsbūves augstumu no 2700 līdz 3000 mm no iekšējā augstuma. Būtiskas priekšrocības transportēšanas uzņēmumiem: puspiekabi var izmantot visiem ierastajiem vilcējiem ar PA 965, PA 1050 un PA 1150 mm, iegūstot kravas transportlīdzekļu parkam maksimālu elastību. Tādējādi puspiekabi var izmantot daudzpusīgi un arī tās tālākpārdošanas vērtībai ir labākas perspektīvas. 

Elastīga augstuma regulēšana – jau ar ierastajām braukšanas augstuma regulēšanas funkcijām Mega Liner jumtu no 3000 mm iekšējā augstuma trīs posmos var nolaist zemāk par 150 mm. Multos ar papildu adapteri stumšanas vienībai var noregulēt vēl par 150 mm zemāk, ja puspiekabe ir jāpievieno standarta seglu vilcējam ar 1150 mm piekabināšanas augstumu.

Acīmredzamas prieksrocības

  • Viens treileris visiem vilcējiem.
  • Elastīgs augstuma regulējums.
  • Iespējama ātra pārbūve ar Multos Plus pārveidošanas komplektu.
  • Elastīgs transportlīdzeklis, kas, pateicoties pārveidošanas komplektam, atbilst plašajam lietoto transportlīdzekļu tirgus pieprasījumam.
  • Augsta tālākpārdošanas vērtība.

Papildu iespējas

Vai Jums ir jautājumi?

Lūdzu, izmantojiet saziņas formu (veidni) Saziņas forma
Vai atrodiet kontaktpersonu tuvākajā apkaimē