Krone lietotnes

KRONE Service Locator
KRONE Service Locator

Ar šo lietotni ātri un vienkārši atradīsiet tuvumā esošu KRONE servisa staciju. Vienalga, kurā vietā Eiropā Jums ir nepieciešama palīdzību, ar KRONE Service Locator Jūs ātri un vienkārši atradīsiet pareizo servisa darbnīcu. Vienkārši ievadiet meklēšanas maskāekrānā sava transportlīdzekļa atrašanās vietu un izvēlieties attiecīgo komponentu. Dažu sekunžu laikā KRONE Service Locator atradīs tuvākos specializētos servisus.

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

KRONE Telematics
KRONE Telematics

Ar jauno KRONE Telematics lietotni Jūsu telemātikas datus var tagad apskatīt, izvērtēt un vadīt arī ar mobilo ierīci.

Lietotne Jums tieši sūta pašpiegādes ziņojumus iespējamo trauksmju vai speciālo notikumu gadījumā. Turklāt ar lietotni tagad pavisam vienkārši var arī nosūtīt 2 ceļu komandas. Arī vēsturisko temperatūras progresu var detalizēti apskatīt, pārveidot PDF un tādējādi arī pavisam vienkārši mobili izdrukāt.

Ar šo mobilo risinājumu rodas jaunas iespējas kā pārvaldniekiem, tā arī šoferiem.

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

KRONE kiosks
KRONE kiosks

Visas KRONE treileru un pakalpojumu pasaule

Atklājiet Fahrzeugwerk Bernard KRONE daudzpusīgo izstrādājumu un pakalpojumu pasauli. KRONE kiosks iPad sniedz Jums visu svarīgo informāciju par treileri un piekabēm, ko piedāvā KRONE. Izstrādājumu katalogs sniedz plašu visa KRONE pakalpojumu klāsta pārskatu. Jums turklāt ir iespēja mērķtiecīgi apskatīt atsevišķus pakalpojumu un izstrādājumu prospektus. Šajā kioskā Jūs arī atradīsiet KRONE klientu žurnālu trailerforum.

 

DOWNLOAD iPhone- & iPad-App