Krone Finance

Krone Finance

Nogādā Jūsu investīcijas ceļā

Loģistikā elastība ir galvenā tirgus priekšrocība. Tas attiecas uz pakalpojumu spektru, dispozīciju un, galvenokārt, likviditāti. KRONE Finance sniedz Jums līdzekļus Jūsu mobilitātes paaugstināšanai tad, kad Jums tas ir nepieciešams. Kā speciālisti kravu pārvadājumu un norēķinu sistēmu jomā mēs Jums piedāvājam dažādus, Jūsu iekārtām pielāgotus finansējuma risinājumus.

Līzings
Līzings ir bilances neitrāls un paaugstina Jūsu likviditāti. Līzinga maksājumi ir tik zemi, jo Jūs ar no objekta gūtajiem ienākumiem maksājat tikai daļu investīciju izmaksu, kas atbilst Jūsu lietojumam. Līzinga perioda beigās Jūs varat vienoties par līguma pagarināšanu, līzinga objekta atdošanu vai pirkumu.

Nomas pirkums
Arī šis modelis var Jums būt izdevīgs: Objekts pēc piegādes tiek pieskaitīts Jūsu pamatlīdzekļiem. Jūs varat izmantot visu individuāli iespējamo amortizāciju un līguma darbības termiņa beigās bez papildu maksājumiem iegūstat īpašumu. Papildu fiksēti ikmēneša maksājumi visā darbības periodā atvieglo drošu investīciju plānošanu.

Kredīts
Orientējoties pēc Jūsu individuālajām vēlmēm un treilera ekonomisko izmantošanu, tiek noteikti pamatnoteikumi, piemēram, darbības laiks, individuāla pirmā iemaksa, ikmēneša slodze, maksājumu sākums utt.. Jūs varat izmantot visas norakstīšanas iespējas. Nosakot fiksētus ikmēneša maksājumus, Jums ir arī precīzs kalkulācijas pamatojums Jūsu investīcijām.

Pilnīga kompetence

  • Ekonomiski izdevīgs Jūsu finanšu darbības paplašinājums
  • Elastīgi finansēšanas modeļi, piemēram, līzings, nomas pirkums un investīciju kredīts
  • Kompetentu un aptveroša finanšu konsultācija
  • Individuāla pirmā iemaksa un nomaksa
  • Ātra apstrāde
  • Klientu konsultants ar pamatīgām finanšu, objekta un nozares zināšanām
  • Pielāgoti izstrādājumi un finansējums no viena piegādātāja

 

Konsultācijai ir nepieciešams personiskums
Tāpēc mēs Jūs labprāt arī individuāli informēsim par Jūsu ekonomiskā finansējuma iespējām. Turklāt Jūsu klientu konsultanti ir ne tikai kompetenti finanšu eksperti. Vienlaikus viņiem ir arī pamatīgas objekta un nozares zināšanas.