Ražošanas atrašanās vietas/tirdzniecības sabiedrības. Pasaulē mājās.

Ražošanas atrašanās vietas/tirdzniecības sabiedrības

Pasaulē mājās.

Vai Jūs zinājāt, ka pašlaik Krone ir piecas rūpnīcas, kurās tiek ražoti kravas transportlīdzekļi vai komponenti Krone transportlīdzekļiem? Kopš apvienošanās ar Brüggen grupu mēs ražojam četrās vietās Vācijā, kā arī Turcijas Tirē (pie Izmiras).

Emslande ir Krone uzņēmuma dzimtene. Verltē un Herclākē atrodas divas mūsu transportlīdzekļu rūpnīcas; mūsu galvenajā mītnē mēs ražojam visas platformas puspiekabes, piekabes, virsbūves un šasijas. Herclākē, 30 km attālumā, mēs ražojam noņemamās virsbūves un speciālos transportlīdzekļus kurjeru ekspress paku dienestam (KEP). Lejassaksijā atrodas arī Dinklāge; šajā vietā tiek gatavoti Krone  Trailer Axle.  Krone Dry Liner un Cool Liner  svaigo, atdzesēto un sauso kravu transportēšanai mēs ražojam Libtēnā (Mēklenburga-Priekšpomerānija).

Turklāt kopš 2013. gada ražošana notiek Tīre rūpnīcā Turcijā. Šajā vietā mēs lielākoties izgatavojam Turcijas un kaimiņvalstu tirgum domātos Profi Liner un Mega Liner sērijas transportlīdzekļus.

Papildus spēcīgai ražošanai mēs liekam uzsvaru uz spēcīgām pārdošanas komandām, kuras veido ciešus kontaktus ar mūsu klientiem. Dažās valstīs mēs darbojas ar meitasuzņēmumiem, no Skandināvijas līdz Beniluksa valstīm, Ungārijai un Turcijai, kā arī Kazahstānai mums pēdējos gados esam izveidojuši stratēģisku tīklu. Pārējos tirgos mēs balstāmies uz profesionālu partneru kompetenci, kuriem kā Krone ir svarīgi jēdzieni tuvums klientiem un uzticamība.

Pašlaik  Krone kravas transportlīdzekļu komandā strādā 2500 cilvēku – sākot no pasūtījuma apstrādes, ieskaitot servisu, līdz pat piegādātāju apkalpošanai. Visiem ir viens mērķis: Kvalitatīvi augstvērtīgi transportlīdzekļi mūsu klientiem – lai viņi būtu ar mums apmierināti.