Spēcīgi argumenti

Spēcīgi argumenti

Krone puspiekabes.

Par labu Krone runā daudzi labi iemesli, kvalitātes un servisa iezīmes. Mēs paļaujamies uz stingriem principiem, lai ar mūsu izstrādājumiem Jūsu sniegums kļūtu vēl spēcīgāks. Uz to Jūs varat paļauties.

Garantēta vērtības saglabāšana - Krone puspiekabes pamatā ir ar katodisku krāsojumu iegremdējot, ieskaitot sekojošu pulverkāsošanu – arī Jūsu vēlamajā krāsā. Tādējādi šasija iegūst mirdzošu spīdumu, augstāko noturību pret akmens triecieniem un labāko iespējamo aizsardzību.

Stabila šasija - KRONE puspiekabes metinātā šasija ir izaugusi līdz transportēšanas sūrajām ikdienas prasībām. Ekstrēmi robusta un ļoti noslogojama iekraušanas un izkraušanas laikā – uz to Jūs varat paļauties.

Viegla iekraušana - mēs balstāmies uz KRONE Multi Safe System – sertificētu Jūsu kravas nostiprināšanas risinājumu. Tādējādi var atrisināt visas transporta drošības prasības. Elastīgi, praktiski un uzticami.

Būt kustībā – un kādā vēl - mēs Jums par godīgu cenu piedāvājam KRONE Trailer Axle - augstvērtīgu, ar vienkāršau apkopei un uzticamu. Pats par sevi saprotams, ir pieejami arī pārbaudīti citu ražotāju sērijveida komponenti. Priecājieties par puspiekabi ar izcilu aprīkojumu. Un apziņu, ka servisa gadījumā Jūs vienmēr un visur saņemsiet pareizo nomaiņas detaļu.