„Krone“ programėlės

„KRONE Service Locator“
„KRONE Service Locator“

Su šia programėle greitai ir paprastai rasite artimiausią KRONE servisą. Nesvarbu, kurioje Europos vietovėje Jums prireiks pagalbos, su „KRONE Service Locator“ greitai ir paprastai rasite tinkamą serviso dirbtuvę. Paprasčiausia įveskite savo transporto priemonės buvimo vietą į paieškos langelį ir parinkite atitinkamus komponentus. Per kelias sekundes „KRONE Service Locator“ parodys artimiausias specializuotas dirbtuves.

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

„KRONE Telematics“
„KRONE Telematics“

Su nauja „KRONE Telematics“ programėle savo telematikos duomenis dabar galėsite peržiūrėti, įvertinti bei valdyti net ir mobiliaisiais prietaisais.

Programėlė Jums tiesiogiai siunčia „Push“ žinutę galimų aliarmų ir specialių įvykių atveju. Be to, programėle galima labai paprastai 2 būdais mobiliuoju prietaisu išsiųsti nurodymus. Taip pat, temperatūros pokyčių istoriją galima peržiūrėti, atverti kaip PDF ir paleisti spausdinimą mobiliuoju būdu.

Šis mobilusis sprendimas atveria naujas galimybes dispečeriams ir vairuotojams.

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

KRONE kioskas
KRONE kioskas

Visas KRONE puspriekabių ir serviso pasaulis

Susipažinkite su įvairiausiais „Fahrzeugwerk Bernard KRONE“ gaminiais ir serviso paslaugomis. „iPad“ KRONE kioske rasite visą svarbią informaciją apie puspriekabes ir priekabas iš įmonės KRONE. Gaminių kataloge rasite plačią viso KRONE spektro apžvalgą. Be to, Jūs galite tikslingai peržvelgti atskirus serviso ir gaminių prospektus. Šiame kioske taip pat rasite KRONE klientams skirtą žurnalą „trailerforum“.

 

DOWNLOAD iPhone- & iPad-App