UAB Krone Scanbalt
Stasylų g. 21, Vilnius 02241
Tel.: +370 5 2602891   +370 5 2602883   info@krone.lt

Personalas

Renata Navagrudskienė

Direktorė

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 5077316
El. Paštas: renata@krone.lt

Jan Mackevič

Nuomos vadovas Baltijos šalyse

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 5517661
El. Paštas: jan@krone.lt

Vytautas Viktoras Dubniakovas

Krone-Used Vadovas Rytų Europai

Telefonas: +370 650 317 00
Mobilusis: +370 6 5031700
El. Paštas: vvd@krone.lt

Mindaugas Augutis

Pardavimų projektų vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 9927943
El. Paštas: mindaugas@krone.lt

Inga Malkaitytė

Vyr. finansininkė

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 5077314
El. Paštas: inga@krone.lt

Andrius Garuckas

Garantinio aptarnavimo specialistas

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 8629559
El. Paštas: andrius@krone.lt

Deimantas Miliukas

Puspriekabių nuomos vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 4046757
El. Paštas: deimantas@krone.lt

Pavel Drozdovskij

Transporto priežiūros specialistas

Telefonas: +370 601 55 625
Mobilusis: +370 6 0155625
El. Paštas: pavel.d@krone.lt

Gžeslav Urbanovič

Naudotos technikos vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 5605210
El. Paštas: gzeslav@krone.lt

Saulius Markuckas

Puspriekabių pardavimo vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 1215542
El. Paštas: saulius@krone.lt

Laurynas Nartautas

Puspriekabių pardavimo vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 9973824
El. Paštas: laurynas@krone.lt

Austėja Garuckienė

Pardavimų vadybininkė

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 9914258
El. Paštas: austeja@krone.lt

Pavel Tymčiuk

Atsarginių dalių vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 1424567
El. Paštas: pavel@krone.lt

Ainė Marija Lazauskaitė

Buhalterė

Telefonas: +370 5 2602891
El. Paštas: aine@krone.lt

Danutė Duobienė

Buhalterė-kasininkė

Telefonas: +370 5 2602891
El. Paštas: danute@krone.lt

Yulia Kolgina

Biuro administratorė

Telefonas: +370 5 2602891
Faksas: +370 5 2602883
Mobilusis: +370 6 5059213
El. Paštas: julija@krone.lt