UAB Krone Scanbalt
Stasylų g. 21, Vilnius 02241
Tel.: +370 5 2602891   +370 5 2602883   info@krone.lt

Personalas

Renata Navagrudskienė

Direktorė

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 5077316
El. Paštas: renata@krone.lt

Jan Mackevič

Nuomos vadovas Baltijos šalyse

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 5517661
El. Paštas: jan@krone.lt

Vytautas Viktoras Dubniakovas

Krone-Used Vadovas Rytų Europai

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 5031700
El. Paštas: vvd@krone.lt

Mindaugas Augutis

Pardavimų projektų vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 9927943
El. Paštas: mindaugas@krone.lt

Jovita Beliak

Pardavimų vadybininkė

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 671 81624
El. Paštas: jovita@krone.lt

Inga Malkaitytė

Vyr. finansininkė

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 5077314
El. Paštas: inga@krone.lt

Deimantas Miliukas

Puspriekabių nuomos vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 4046757
El. Paštas: deimantas@krone.lt

Pavel Drozdovskij

Transporto priežiūros specialistas

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 0155625
El. Paštas: pavel.d@krone.lt

Gžeslav Urbanovič

Naudotos technikos vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 5605210
El. Paštas: gzeslav@krone.lt

Saulius Markuckas

Puspriekabių pardavimo vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 1215542
El. Paštas: saulius@krone.lt

Laurynas Nartautas

Puspriekabių pardavimo vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 9973824
El. Paštas: laurynas@krone.lt

Pavel Tymčiuk

Atsarginių dalių vadybininkas

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 1424567
El. Paštas: pavel@krone.lt

Yulia Kolgina

Buhalterė-administratorė

Telefonas: +370 5 2602891
Mobilusis: +370 6 5059213
El. Paštas: julija@krone.lt

Svajūnas Moroza

Atsarginių dalių vadybininkas

Mobilusis: +370 671 17087
El. Paštas: svajunas@krone.lt

Erika Stasiulienė

Buhalterė-kasininkė

Telefonas: +370 5 2602891
El. Paštas: erika@krone.lt