„Krone Finance“

„Krone Finance“

Skatina Jūsų investicijas

Lankstumas logistikoje yra svarbiausias rinkos pranašumas. „KRONE Finance“ suteiks Jums daugiau finansinio lankstumo. Kaip krovinių pervežimo technikos ir mokėjimo sistemų specialistai, mes siūlome įvairius Jūsų įmonei pritaikytus finansavimo sprendimus.

Lizingas
Lizingas padidina Jūsų įmonės likvidumą nepaveikdamas balanso. Lizingo palūkanos yra nedidelės, nes Jūs kas mėnesį mokate tik nedidelę sumą, o turtu naudojatės iškart, taip sukurdami papildomas pajamas savo įmonei. Lizingo trukmės pabaigoje galite pratęsti sutartį, grąžinti arba įsigyti objektą.

Išperkamoji nuoma
Ir šis modelis gali būti Jums patrauklus: puspriekabė nuo pat pristatymo priskiriama Jūsų turtui. Jūs prisiimate visus galimus nurašymus ir sutarties pabaigoje įgysite nuosavybę be papildomo mokėjimo. Be to, fiksuotos mėnesinės įmokos padeda lengviau planuoti investicijas visą likusį sutarties galiojimo laikotarpį.

Kreditas
Atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus ir puspriekabės naudojimą, gali būti nustatomos pagrindinės sutarties sąlygos, pvz., sutarties galiojimo terminas, pradinis įnašas, mėnesinės įmokos dydis. Galite pasinaudoti visomis nurašymo galimybėmis. Sutarta fiksuota mėnesinė įmoka bus aiški ir tiksliai apskaičiuota Jūsų investicija.

Kompetentinga pagalba

  • Ekonomiškai naudingas Jūsų finansinės erdvės praplėtimas
  • Lankstūs finansavimo modeliai, pvz., lizingas, išperkamoji nuoma ir investicinis kreditas
  • Kompetentingas ir išsamus konsultavimas finansavimo klausimais
  • Individualus pradinis įnašas ir įmokų išskaidymas
  • Greitas sandorio vykdymas
  • Kontaktiniai asmenys, gerai išmanantys finansus, įsigijamą objektą ir rinką
  • Specialūs produktai ir finansavimas iš vienų rankų

Konsultacijai reikia individualumo
Mielai Jusms patarsime dėl Jūsų ekonominių finansavimo galimybių. Mūsų specialistai yra kompetentingi finansų ekspertai turintys pakankamai žinių apie siūlomus produktus ir jų rinką.