Aplikacje Krone

KRONE Service Locator
KRONE Service Locator

Aplikacja ta umożliwia szybkie i łatwe wyszukiwanie stacji serwisowych KRONE znajdujących się w pobliżu. Nie ma znaczenia, w którym miejscu w Europie klient będzie potrzebował pomocy – dzięki usłudze KRONE Service Locator zawsze szybko i łatwo znajdzie właściwy warsztat. Wystarczy wprowadzić lokalizację swojego pojazdu w formularzu wyszukiwania i wybrać odpowiedni element. W ciągu kilku sekund KRONE Service Locator wyświetli najbliższe warsztaty specjalistyczne.

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

KRONE Telematics
KRONE Telematics

Aplikacja KRONE Telematics umożliwia wyświetlanie, analizę i obsługę danych telematycznych także na urządzeniach mobilnych.

W razie ewentualnych alarmów lub zdarzeń specjalnych wysyła ona wiadomość Push. Ponadto aplikacja umożliwia wysyłanie komend dwukierunkowych. Dostępny jest także szczegółowy widok historycznych przebiegów temperatur, ich wyświetlenie w pliku PDF, a także wydruk z urządzenia mobilnego.

To mobilne rozwiązanie stwarza nowe możliwości zarówno dla dyspozytorów, jak i kierowców. 

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

Kiosk KRONE
Kiosk KRONE

Cały świat naczep i usług KRONE

Wszechstronne produkty i usługi zakładu produkcji pojazdów Bernard KRONE. Dostępny na iPada kiosk KRONE oferuje wszystkie ważne informacje dotyczące naczep i przyczep firmy KRONE. Katalog produktów prezentuje kompleksowy przegląd całego asortymentu KRONE. Ponadto klienci mają dostęp do poszczególnych katalogów serwisowych i produktowych. W kiosku znajduje się także magazyn dla klientów KRONE trailerforum.

 

DOWNLOAD iPhone- & iPad-App