Krone Uygulamaları

KRONE Service Locator
KRONE Service Locator

Bu uygulama ile hızlı ve kolayca yakınınızda bulunan KRONE servis istasyonunu bulabilirsiniz. Avrupa'nın neresinde yardıma ihtiyacınız olursa olsun, KRONE Service Locator ile hızlı ve kolayca doğru servis atölyesini bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aracınızın bulunduğu yeri arama ekranına girmek ve ilgili bileşenleri seçmek. Saniyeler içerisinde KRONE Service Locator size en yakın uzman atölyeleri gösterir.

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

KRONE Telematics
KRONE Telematics

Yeni KRONE Telematics uygulaması ile telematik verileriniz artık mobil nihai cihazlar üzerinden de görüntülenebilir, değerlendirilebilir ve kullanılabilir.

Uygulama olası alarm durumlarında veya özel olaylarda size doğrudan uyarı mesajı gönderir. Bunun yanında uygulama üzerinden artık mobil olarak 2 yollu komutlar kolayca gönderilebilmektedir. Geçmişteki sıcaklık akışları detaylı olarak görüntülenebilmekte, PDF olarak alınabilmekte ve bu sayede mobil olarak da kolayca yazdırılabilmektedir.

Bu mobil çözüm sayesinde hem dağıtımcı hem de sürücü açısından yeni imkanlar ortaya çıkmaktadır. 

 

DOWNLOAD iPhone-App

DOWNLOAD Android-App

KRONE Kiosk
KRONE Kiosk

KRONE treyler ve servislerinin dünyası

- Fahrzeugwerk Bernard KRONE'nin çok yönlü ürünlerini ve servislerini keşfedin. iPad için tasarlanmış olan KRONE Kiosk KRONE tesisinden çıkmış olan treyler ve römorklar hakkındaki önemli bilgilerin tamamını temin eder. Ürün kataloğu KRONE portföyünün tamamı ile ilgili kapsamlı bilgiler sunar. Bunun yanında münferit servisleri ve ürün broşürlerini detaylı olarak inceleme imkanınız da bulunur. Ayrıca bu Kiosk'ta KRONE'nin müşteri dergisi olan trailerforum'u da bulabilirsiniz.

 

DOWNLOAD iPhone- & iPad-App