Krone Finance

Krone Finans

Yatırımınızı harekete geçirir

Lojistikte esneklik en belirleyici pazar avantajıdır. Bu hizmet yelpazesi, dağıtım ve özellikle de likidite açısından geçerlidir. KRONE Finans size hareketliliğinizi doğru bulduğunuz zamanda artırma imkanını sunmaktadır. Mal ve ödeme trafiği alanındaki uzmanlar olarak size çeşitli, yatırımlarınıza uygun olan finansman çözümleri sunuyoruz.

Leasing
Leasing bilanço açısından nötrdür ve likiditenizi artırır. Leasing oranları düşüktür, çünkü nesne ile elde edilen gelirlerle yatırım maliyetlerinin sadece kullanımınıza karşılık gelen bölümünü ödersiniz. Leasing süresinin sonunda sözleşmenin uzatılması, iade veya nesnenin satın alınması ile ilgili pazarlığınızı yaparsınız.

Kiralayarak satın alma
Bu model de sizin açınızdan avantajlı olabilir: Nesne teslimattan itibaren yatırım varlıklarınıza eklenir. Bireysel olarak mümkün olan tüm amortismanlardan yararlanırsınız ve sözleşme süresinin sonunda başka bir ödeme yapmadan varlığı satın almış olursunuz. Ek olarak sabit aylık taksitler sözleşme süresinin tamamı boyunca güvenli bir yatırım planı yapılmasını kolaylaştırırlar.

Kredi
Özel talepleriniz ve treylerin ekonomik kullanımı dikkate alınarak süre, kişisel ödeme, aylık yük, taksitlerin başlangıcı vs. gibi temel sözleşme koşulları tespit edilir. Tüm amortisman imkanlarından yararlanabilirsiniz. Anlaşılan sabit aylık taksit sayesinde ayrıca yatırımınız için kesin bir hesaplama temeline sahip olursunuz.

Her açıdan uzman desteği

  • Finansal hareket alanınızın ekonomik anlamda avantajlı şekilde genişletilmesi
  • Leasing, kiralayarak satın alma ve yatırım kredisi gibi esnek finansman modelleri
  • Yetkin ve kapsamlı bir finansman danışmanlığı
  • Özel ön ödeme ve ödemenin tamamlanması
  • Hızlı işlem
  • Sağlam finans, nesne ve sektör tecrübesine sahip olan iletişim partneri
  • İhtiyaca uygun ürünler ve finansman tek elden

 

Danışmanlık, kişiye özel yaklaşım ister
Bu nedenle sizi özel olarak ekonomik finansman imkanları hakkında da memnuniyetle bilgilendirebiliriz. İletişim partnerleriniz bu kapsamda yetkin finans uzmanları olmakla kalmazlar. Bu uzmanlar aynı zamanda köklü nesne ve sektör tecrübesine de sahiptirler.