Krone Mega Liner Multos

Mega LINER Multos ve Multos Plus

Hepsi bir arada - Multos.

Filoda uzun süreli esneklik ve yüksek bir değer muhafazası için, üst yapı yüksekliğinin ihtiyaca göre ayarlanabilmesi ideal durumdur. İşte bunu Multos sağlıyor – çünkü tavan yüksekliği ayarı ile treylerin üst yapı yüksekliği çekici aracın ilgili treyler bağlama yüksekliğine göre değiştirilebiliyor. İzin verilen maksimum toplam yüksekliğe bu şekilde daima uyuluyor.

Tüm çekiciler için bir treyler - Bugün treyler bağlama yüksekliği (ASH) 1.150 mm olan bir çekici araç, gelecekte 965 mm yüksekliğe sahip bir mega araç – Treyler kullanımında sınırlar, ancak yasal olarak izin verilen toplam araç yüksekliğinin aşılabileceği noktalarda söz konusudur. Burada Multos yeni imkanlar sağlamaktadır, çünkü tavan yüksekliği ayarında yapılacak olan bir değişiklik sayesinde iç yükseklikleri 2.700 ile 3.000 mm arasında değişen yapı yüksekliklerine ulaşılabilmektedir. Nakliye şirketleri için önemli avantaj: Treyler, bu şekilde treyler bağlama yüksekliği 965, 1.050 ve 1.150 mm olan tüm yaygın kullanılan çekici araçlarda kullanılabilir – filoda maksimum esneklik elde edilir. Treylerin çok yönlü kullanılabilmesini sağlayan bu özellik, tekrar satış değerini de olumlu etkilemektedir.

Esnek yükseklik ayarı - Klasik sürüş yüksekliği ayarı fonksiyon şekli ile bile Mega Liner'ın tavanı, 3.000 mm iç yükseklikten üç adım ile 150 mm'ye kadar düşürülebilir. Multos da, treyler 1.150 mm treyler bağlama yüksekliğine sahip standart bir çekici araca bağlanacaksa, itme ünitesindeki ilave adaptörler üzerinden 150 mm alçaltılabilmektedir.

İLK BAKIŞTA SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

  • Tüm çekici araçlar için tek bir treyler.
  • Esnek yükseklik ayarı.
  • Multos Plus dönüşüm kiti ile değişikliği hızla yapmak mümkün.
  • Dönüşüm kiti sayesinde ikinci el pazarında daha geniş bir talebe sahip olan esnek araç.
  • Daha yüksek ikinci el satış değeri.

Diğer özellikler

Sorularınız mı var?

İletişim formunu kullanabilirsiniz İletişim formuna git
Veya yakınınızdaki bir müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz